0

رشد شدید قیمت ترون

249 بازدید

ارز دیجیتال ترون یک بار دیگر قدرت گرفته و هم اکنون با نرخ بالای مقاومت ۰.۰۲۵۰ دلار مبادله می‌شود. ترون بر خلاف روند نزولی قیمت اتریوم، بیت کوین و ریپل، عملکرد بسیار خوبی داشته است.

نکات کلیدی قابل بحث

۱- قیمت ترون یک رشد صعودی جدید را تجربه کرد و (بر اساس داده‌های صرافی بایننس) به بالای مقاومت ۰.۰۲۵۰ دلار (آمریکا) رسید.

۲- در نمودار ۴ ساعته، شاهد عبور قیمت از خط روند نزولی و رسیدن به مقاومت در ۰.۰۲۶۰ دلار بودیم.

۳- ترون در حال حاضر با یک جهت رو به بالا مبادله می‌شود و می‌تواند به زودی مقاومت ۰.۰۲۷۰ دلاری را بشکند.

۴- علت این رشد قیمت می‌تواند اخبار همکاری شرکت بزرگ اوراکل و ترون باشد که به عنوان مکملی در اخبار خوب قبلی از این پلتفرم عمل کرده است.

[megapros]

بیشتر بخوانید :

انتقاد بانک تسویه‌حساب‌های بین‌المللی از استخراج بیت کوین

[/megapros]

تحلیل قیمت ترون

اخیرا شاهد حرکات نزولی در قیمت لایت کوین، اتریوم، بیت کوین، ریپل و سایر آلت کوین ها بودیم. اما قیمت ترون برحسب دلار همچنان پایداری خود را حفظ کرده است. جفت معاملاتی TRX/USD یک حمایت قدرتمند در بالای سطح ۰.۰۲۴۰ دلار را تشکیل داد و پس از آن یک موج صعودی جدید آغاز شد.

با توجه به نمودار بالا، قیمت ترون سطوح مقاومت ۰.۰۲۵۰ دلار و ۰۰.۰۲۵۵ دلار را شکسته و در حال حاضر به خوبی در بالای میانگین متحرک ساده (۴-ساعته) معامله می شود.

طبق نمودار ۴ ساعته، خریداران در رساندن قیمت به بالای خط روند نزولی مهمی با مقاومت ۰.۰۲۶۰ دلار موفق بوده اند. قیمت حتی تا بالای سطح ۰.۰۲۶۴ دلار پیش رفته و سطح گسترش فیبوناچی ۱.۲۳۶ در آخرین کاهش از نقطه اوج ۰.۰۲۶۱ دلار به ۰.۰۲۳۱ دلار را محک زده است.

در زمان نگارش این خبر، ترون در حال رسیدن به بالای سطوح ۰.۰۲۶۰ دلار است و احتمال رشد بیشتر نیز برای آن وجود دارد. در صورت عبور قیمت از سطوح مقاومت ۰.۰۲۶۸ و ۰.۰۲۷۰ دلار یک جهش بلند تا سطح ۰.۳ دلار هم ممکن خواهد بود.

مهم‌تر از همه، توقف بعدی می تواند در سطح گسترش فیبوناچی ۱.۶۱۸ در آخرین کاهش از نقطه اوج ۰.۰۲۶۱ دلار به کف قیمتی ۰.۰۲۳۱ اتفاق بیافتد. به عبارت دیگر، اگر شاهد یک اصلاح نزولی باشیم، خطوط مقاومت قبلی در نزدیک ۰.۰۲۶۰ و ۰.۰۲۵۵ دلار، احتمالا به عنوان سطوح حمایتی جدید عمل خواهند کرد که بسیار قدرتمند هستند.

به طور کلی، ترون همچنان خود را در بالای ۰.۰۲۵۰ دلار نگه‌داشته است و در دوره های بعد اگر بتواند از مقاوت‌های ۰.۰۲۶۵ و ۰.۰۲۷۰ دلار عبور کند، احتمال رشد بیشتر وجود خواهد داشت.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=5293
اشتراک گذاری:
مهندس حسین درخشان
مهندس حسین درخشان
[ Web developer ] & [ Ui - Ux Designer ]
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد رشد شدید قیمت ترون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.