0

پای بیت کوین به حملات ۱۱ سپتامبر باز شد!

267 بازدید

 

[megadesc]بیت کوین می تواند جلوی افشای اسناد محرمانه پنتاگون را بگیرد؟![/megadesc]

[megapros]یک گروه هکری به نام TheDarkOverlord مدعی شده که موفق به سرقت ۱۸ هزار سند حساس در مورد حملات ۱۱ سپتامبر شده که حاوی پاسخ هایی به ابهامات مربوط به این حملات است.[/megapros]

در این اسناد که از برخی شرکت های بیمه ای و تجاری مانند Hiscox Syndicates، Lloyds of London و  Silverstein Propertiesسرقت شده اند اطلاعاتی وجود دارد که ظاهرا ناگفته های تازه ای را در مورد حملات مذکور افشا می کنند.

[megadesc]سخنگوی شرکت بیمه هیسکاکس این حمله سایبری را تأیید نموده و اظهار داشته است که هکرها توانسته‌اند به اسناد محرمانه یک شرکت حقوقی که به بیمه هیسکاکس مشاوره داده بود، دسترسی پیدا کرده و اسناد مربوط به پرونده‌های دادرسی مرتبط با واقعه ۱۱ سپتامبر را به سرقت ببرند.[/megadesc]

هکرها بخش کوچکی از این اسناد را به طور رمزگذاری شده در فضای مجازی منتشر کرده اند و مدعی شده اند که اگر به اندازه کافی بیت کوین دریافت نکنند، کلیدهای رمزگشایی اطلاعات یادشده را هم در دسترس عموم قرار می دهند.

آنها حتی گفته اند افرادی که اسامی آنها در اسناد یادشده وجود دارد را از این موضوع مطلع می کنند و از آنها برای مخفی ماندن نامشان طلب رشوه می کنند.

[megapros]

بیشتر بخوانید:

چگونه می توان ارز دیجیتال رایگان به دست آورد؟

[/megapros]

ظاهرا در چند سال اخیر باج گیری های اینترنتی به سمت و سوی ارز های دیجیتال به خصوص بیت کوین در حال حرکت است. اما واقعا چرا؟

شاید پاسخ این سوال رهگیری تقریبا غیر ممکن ارز های دیجیتال باشد، هکر ها می توانند بدون آنکه هیچ ردی از خود بر جای بگزارند، ارز دیجتال را در هر جای دنیا سرمایه گزاری کنند! ظاهرا به دست آوردن آن هم ساده تر است!

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4576
اشتراک گذاری:
مهندس حسین درخشان
مهندس حسین درخشان
[ Web developer ] & [ Ui - Ux Designer ]
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد پای بیت کوین به حملات ۱۱ سپتامبر باز شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.