0

وسترن یونیون آماده پذیرش ارزهای دیجیتال شد

108 بازدید

وسترن یونیون آماده پذیرش ارزهای دیجیتال شد!

وسترن یونیون ، که یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی آمریکایی است پس از مدت ها بررسی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که در حال بررسی کاربرد ارزهای دیجیتال است، همچنین آنها پیگیری نحوه استفاده از فناوری بلاک چین برای ارائه سرویس های خود هستند.

این روزها با توجه به رشد و روند بی سابقه ارزهای دیجیتال و محبوبیت آن در بین کاربران بسیاری از شرکت های معتبر دنیا تصمیم به  پذیرش آنها در پلتفرم های خود کرده اند. از جمله ی انها می توان به مایکروسافت ، پی بل و Overstock اشاره کرد که این شرکت به تنهایی یکی از بزرگترین سهام داران بیت کویین به شمار می رود.

به گفته های رئیس این شرکت:

در حال حاضر ما پذیرش ۱۳۰ نوع ارز را انجام می دهیم و اگر روزی به این نتیجه برسیم که پذیرش ارزهای دیجیتال کار درستی است و از نظر فناوری و مبادلات آن مشکلی نخواهیم داشت قطعاً آن را نیز فرمت های خود اضافه خواهیم کرد.

به اعتقاد وی عاملی هستند که باعث بی ثباتی ارزهای دیجیتال شده اند و نمی‌گذارند ارزهای دیجیتال رشد کنند و به یک رشد قابل توجهی برسند به همین دلیل وی تصمیم گرفته بود تا به ثبات نرسیدن ارزهای دیجیتال از آن‌ها استفاده نکند.

بیشتر بخوانید:

روند صعودی بی سابقه ارز های دیجیتال

به همین دلیل در سال ۲۰۱۸ بلاکچین آزمایشی را  آغاز کرد. اما با وجود انتقال عظیم مبالغ پولی در سطح جهانی این شرکت نتوانست هزینه های خود را کاهش دهد.

اما آنها معتقدند: از هر چه حجم تراکنش ها بیشتر شود در نتیجه احتمال اینکه هزینه‌ها نیز کاهش پیدا کند بیشتر خواهد بود نباید توقع داشته باشیم با یک مقدار ناچیزی از تراکنش ها کاهش هزینه ها اتفاق بیفتد که این یک توقع غیر ممکن است.

آنها اکنون با ارز دیجیتال ریپل در حال کسب تجربه آزمایشی هستند و می‌خواهند فناوری بلاک چین را بررسی کنند که آیا می‌تواند رویکرد موثرتری برای آنها داشته باشد یا نه زیرا آنها دنبال بهینه سازی سرمایه ها با استفاده از فناوری بلاک چین هستند که اگر با مقررات آنها مغایرت نداشته باشد قطعاً از آن استفاده نخواهند کرد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4503
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد وسترن یونیون آماده پذیرش ارزهای دیجیتال شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.