0

درآینده نزدیک امکان، سوءاستفاده و پولشویی از عابربانک بیت کوین وجود خواهد داشت!

143 بازدید

 درآینده نزدیک امکان، سوءاستفاده و پولشویی از عابربانک بیت کوین وجود خواهد داشت!

عابربانک بیت کوین ، درچند سال گذشته، دستگاه‌های BTM در فروشگاها، باشگاه ها و سایر اماکن جای گذاری شده اند. در کل جهان  بیش از ۴ هزار دستگاه BTM  وجود دارد که بیش از نیمی از این عدد در آمریکا قراردارد.

بیت کوین نسبت به سال گذشته  که در اوج بود حال دچار افول شده است، اما بازار دستگاه‌های خودپردازی که به افراد اجازه می‌دهند بیت کوین  بخرند کم نشده است. این دستگاه‌های BTM، که با نظارت قانونگذار به کار و فعالیت خود دراین زمینه ادامه می دهند

از بخش های دارای رشد سریع و قانونی کریپتو می باشند. این دستگاه ها سریع کار می کنند و دردسر آن‌ها در مقایسه با صرافی‌های آنلاین مانند Coinbase کمتر می باشد.

طبق گزارش های رسیده از خبر گزاری های خارجی :            

 ساعتی پیش گروهی از تفنگداران سابق آمریکا که همانند پلیس های شخصی لباس برتن داشتند به فروشگاهی در خیابان منتهن رفته و نام این فروشگاه که Apollo Deli & Fruit می باشد. این فروشگاه نیز مانند اغلب فروشگاه‌های نیویورک است با این تفاوت که در گوشه‌ای علامت زیر کارنوشته شده است: «آرامش خود را حفظ نمایید و بیت کوین خریداری نمایید».

به نقل از یکی از شاهدان حاضر در فروشگاه  ۳ نفر که مرد بودند همانند پلیس‌های لباس شخصی بودند، به طرف دستگاه ATM   می روند و با انجام کارهایی و وارد کردن رمز آن دستگاه را باز می کند، در این حال بود که یک جعبه پلاستیکی سفید رنگ حاوی چند هزار دلار نقد را دید و آن جعبه را در یک کیف قرار داد،

و بعد از دقایقی آنها به ماشین خود برگشتند و تقریبا ۳۰۰ هزاردلار پول نقد ازاین سرقت شبانه به جیب زدند آن ۳مرد تقریبا ۲۴ دستگاه  خودپرداز بیت کوین (BTM ) را خالی کردند یک دزدی شبانه از بیش از بیست و چهار دستگاه خودپرداز بیت کوین یا BTM ، که شرکت cottonwoodصاحب واقعی آن می باشد.

بیشتر بخوانید:

روند صعودی بی سابقه ارزهای دیجیتال

شرکت cottonwood یکی از شرکتهای در حال توسعه می باشد که در نیویورک آمریکا دارای ۹۱ دستگاه خودپرداز می باشد که به هرفردی امکان خرید ارز دیجیتال بیت کوین با پول نقد را می دهد و او را به بزرگترین ارائه دهنده شهر تبدیل کرده است،  این شرکت حوزه کاری آن ارز دیجیتال بوده  دارای ۱۳ کارمند است

و تولید ناخالص آن ۳۵ میلیون دلار است که رقم زیادی میباشد. این شرکت برای دریافت مجوز اصلی BitLicense ازبانک قانونگذاری نیویورک می باشد که مجوزی برای شرکتهای دارای ارز دیجیتال بیت کوین است.

 موسس شرکت Cottonwood آنیلو زاپلا می باشد که او در پیام رسان لینکدین یک پروفایل دارد که او به عنوان هنرمند مشهور آزاد کار معرفی می نماید و درمورد بیت کوین هیچ اشاره‌ای به این موضوع و همچنین خودپرداز BTM نمی‌کند. چاد روسو هم یکی دیگر از مالکان این شرکت است که او در سال ۲۰۰۹ میلادی به جرم فروختن مواد مخدر و فروش اسلحه در آریزونا متهم گشت و این شرکت دارای ارزهای دیجیتال به این شایعات تا بحال پاسخی نداده است.

درحال حاضر عملکرد شرکت Cottonwood  دارای تریدهایی می باشد، زیرا در سایت این شرکت مبنی براینکه دستگاه ها در کجای شهر قراردارد و از جمله نکاتی در مورد استفاده از دستگاه‌ها یافت نمی‌شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4500
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد درآینده نزدیک امکان، سوءاستفاده و پولشویی از عابربانک بیت کوین وجود خواهد داشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.