0

روند صعودی بی سابقه ی ارزهای دیجیتالی!

132 بازدید

روند صعودی بی سابقه ی ارزهای دیجیتالی!

ارزهای دیجیتالی ، این روزها روند صعودی بی سابقه ای را در پیش گرفته اند که طی چند روز اخیر تا به امروز بطور میانگین می توان گفت تقریبا تمامی ارزهای دیجیتالی ببش از ۱۰ درصد افزایش داشته اند.

همانطور که می دانید طی چند هفته پیش ارزش ارزهای دیجیتال بشدت پایین امده بود و این موضوع باعث نگرانی تمامی کاربران شده بود اما این چند روز بشدت ارزش انها بالا رفته است بطوریکه بیت کویین که در رده اول ارزهای دیجیتال موجود در بازار قرار دارد ارزشش به مرز ۳,۹۰۰ دلار رسید و آلت کوین ها نیز پیشرفت بسیار خوبی داشتند.

همانطور که می دانید ارزش بیت کوین طی چند هفته گذشته بسیار روند نزولی داشته بطوریکه ارزش آن به ۳,۱۳۰ دلار رسید و باعث بوجود امدن نگرانی های بسیاری برای تمامی کابران شده بود بطوریکه عده ای معتقدبودند ممکن است ارزش بیت کویین به  ۱,۳۰۰ دلار برسد.

 

بیشتر بخوانید:

خبری خوش برای کاربران ارزهای دیجیتال که در قاره آسیا زندگی می کنند!

 

علاوه بر بیتکوین دیگر ارزهای دیجیتالی نیز روند صعودی بسیار خوبی داشتند، ارز دیجیتال ویوز با رشدی بالغ بر ۵۹ درصد توانست جزو ۱۹ ارز دیجیتالی جهان قرار بگیرد و بیتکویین کش نیز رشد ۳۹ درصدی داشت که این یک خبر خوب برای کاربران می باشد.

و اما اتریوم همچنان در رده ی دومین ارز دیجیتالی بازار قرار دارد و با بالا رفتن قیمت ها نیز ارزش آن کمی بالا رفته و نگرانی ها برطرف شده است.

اما ارز دیجیتال ویوز که بیشترین رشد را داشته است نظر بسیاری از سهام داران را به خود جلب کرده و علت رشد آن نیز  سرمایه گذاری چند میلیون دلاری یکی از شرکت های مطرح می باشد و همین قضیه باعث شده به رشدی بالغ بر ۵۹ درصد برسد.

 

آشنایی با ارز دیجیتال ویوز:

ارز دیجیتال ویوز در حقیقت بشامل یک اکوسیستم جامع بلاکچین می شود که می تواند در کمتر از یک دقیقه با کارمزد بسیار کم و باورنکردی تراکنش ها را انجام دهد و یکی از ویژگی های جالب آن انجام هزار ترانش در کمتر از یک دقیقه است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4456
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد روند صعودی بی سابقه ی ارزهای دیجیتالی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.