دو دستگاه ماینینگ سودآور در وضعیت کنونی!

دو دستگاه ماینینگ سودآور در وضعیت کنونی!

دستگاه های ماینینگ ، طی گزارشاتی که از سایت ASICMinerValue.com که به اختصار با نام AMV می شناسنددر تاریخ ۱۱ دسامبر از یک دستگاه ماینینگ رونمایی کرد، جدید ترین دستگاه های ماینیگ کریپتو در تلاش اند تا بتوانند به این وسیله سود های کلانی را به اپراتور های خود منتقل کنند.
در واقع AMV یک سایتی است که برای محاسبه نرخ سوددهی ماینر های اسیک ASIC طراحی شده است که در هر دقیقه بازدهی سود حاصل را که بر اساس مصرف انرژی سختی شبکه ، قیمت ارز دیجیتال ، جایزه بلاک را که برای هر ماینر حساب می شود را اعلام می کند، اسیک ها سخت افزارهایی هستند که از چیپ های مدارهای مجتمع با کاربرد خاص استفاده می کنند که به اختصار به آنها ASIC می گویند.

آشنایی با وب سایت  ASICMinerValue.com

اکنون ، سایتی که به شما معرفی کردیم نشان می دهد که فقط ۲ اسیک وجود دارد، که دارای قابلیت سودهی می باشند و این اسیک ها همان کوین هایی هستند که با تابع هشت گراف SHA_ 256 استخراخ می شوند.

بیت کوین و بیت کوین کش ها نیز بر اساس همین الگوریتم ها می باشند. که در اکتبر سال ۲۰۱۸ عرضه و منتشر شده اند و روزانه سودی بالغ بر ۰٫۵۸ و ۰٫۲۱ دلار را دارا می باشند.
در حال حاضر Ebit 11++ یکی از سود آورترین دستگاه های ماینینگ محسوب می شود که به وسیله کارخانه سخت افزاری ماینینگ چینی به نام Ebang Communication معرفی شده است و قیمتی در حدود ۲/۰۲۴ دلار را در بازار به خود اختصاص داده است.

 

بیشتر بخوانید:

بدست آوردن ارز دیجیتال رایگان

بر اساس اخبار منتشر شده ای که این هفته چاپ شده است بیت کوین بزرگترین سازنده سخت افزارهای ماینینگ و دستگاه های ماینینگ اعلام کرد به دلیل شرایط نامساعد بازار کریپتو مراکز توسعه خود را در خاورمیانه تعطیل کرده و کارمندان خود را از کار برکنار کرده است.

در ماه اکتبر پیش از رکود اخیر بازار، گزارشی از خبرگزاری حوزه کریپتو دیار (Diar) نشان می داد که ماینینگ یا همان استخراج به زودی فقط برای افرادی که توانایی کافی برای پرداخت هزینه های برق را دارند امکان پذیر خواهد بود. همچنین کوین تلگراف در ماه نوامبر طی گزارشی تاثیر بلند مدت بازار نزولی بر حوزه ماینینگ به خصوص تاثیر آن بر فروش جهانی GPUها را ارزیابی کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید