0

اتریوم مرز ۵۰ میلیون آدرس منحصربفرد را رد کرد !

462 بازدید

اتریوم مرز ۵۰ آدرس منحصربفرد را رد کرد !

ارز دیجیتال اتریوم ، که یکی از رمز ارزهای دیجیتال بوده و س از بیت کوین رو نمایی شده است و تا به امروز مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار گرفته است، توانسته از مرز ۵۰ میلیون ادرس بگذرد. طبق داده هایی که وب سایت استراسکن ارائه داده است، تعداد داده هایی که کیف پول اتریوم را شامل می شدند از مرز ۵۰ میلیون گذشته است.

همانطور که می دانید، ارز دیجیتال اتریوم یکی از رمز ارزهای دیجیتالی است که تا به امروز پیشرفت بسیار خوبی داشته و همانند بیت‌کوین یک بلاک چین توضیح شده عمومی است. اما اتریوم نسبت به بیت کوین تفاوت هایی دارد، اما اگر بخواهیم به اصلی ترین و مهم ترین تفاوت این دو اشاره کنیم اهداف و قابلیت های آنهاست.

 

اتریوم و بیت کوین:

در حقیقت بیت کوین یک برنامه کاربردی خاص از فناوری بلاک چین است به عبارت بیت کوین با هدف پرداخت جهانی غیرمتمرکز ایجاد شده است اما بلاک چین اتریوم برای اجرای کدهای در برنامه نویسی برنامه های غیر متمرکز طراحی شده است که این را می‌توان اصلی‌ترین تفاوت آنها در نظر گرفت.

اتریوم در تاریخ ۴ ژانویه توانست بیشترین رشد را داشته باشد که مجموع آن ۳۵۲,۸۸۸ بوده است. اما اگر شاخص رشد آدرس های اختصاصی اتریوم را بررسی کنیم متوجه می شویم که نسبت به گذشته کمی کاهش داشته است.

 

بیشتر بخوانید:

نسل سوم ارزهای دیجیتال

 

اما اتریوم با اینکه بیش از ۵۰ میلیون ادرس منحصربفرد دارد هنوز نتواسته رکورد بیت کوین را پشت سر بگذارد. در حال حاضر بیت کویین با ۳۶۴,۳۸۷ بیشترین رکورد استفاده از کیف پول ارزهای دیجیتال را دارد و نه تنها تعداد کاربران آن کاهش نیافته بلکه افزایش نیز افته است.

اما این نکته ار نیز نباید فراموش کنیم که در کتر از دوسال اتریوم توانست به دومین و بزرگترین ارز دیجیتال جهان تبدیل شود و سرعت انجام تراکنش ها در اتریوم نسبت به بیت کوین بیشتر است و از ویژگی های خیلی خوب آن می توان به ایجاد قرادادهای هوشمند اشاره کرد که خود قدمی مثبت می باشد.

در کل در سال ۲۰۱۸ استفاده از ارزهای دیجیتال بطور میانگین ۵۰ درصد افزایش داشته است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4395
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد اتریوم مرز ۵۰ میلیون آدرس منحصربفرد را رد کرد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.