0

آیا می دانید استیبل کوین USDC به صرافی بایننس اضافه شد

422 بازدید

آیا می دانید استیبل کوین USDC به صرافی بایننس اضافه شد؟

استیبل کوین USDC ، طی گزارشی که به تازگی منتشر شده کرده است ، ارزهای کوین USDC را به عنوان یک دارایی در بازار جفت ارز معاملاتی خود یعنی USDⓈ Trading Market/Tab اضافه خواهدشد. ، ارزهایی که شامل این دارایی هی می شوند عبارتند از: BNB/USDC ، BTC/USDC، ETH/USDC، XRP/USDC، EOS/USDC و XLM/USDC و همچنین آنها اعلایم کرده اند که  ارزهای USDC/USDT را نیز شامل می شود.

اما نکته ای که حائز اهمیت این است که، باید به زمان ارائه شدن این ارزهای در صرافی ها توجه داشته باشید. بنابراین گزارشات این ارزهای در تاریخ  ۲۰۱۸/۱۲/۱۵ در ساعت ۶٫۳۰ صبح به وقت ایران عرضه خواهند شد، و در تاریخ  ۲۰۱۸/۱۲/۱۶  نه تنها در صرافی ها بلکه در دفترهای فروش نیز فروش آنها لغو خواهد شد.

بر طبق گزارشی که binance منتشر کرده است، میزان کارمزدها ، سودها و تمامی قوانین ذکر شده است، بر طبق این گزارش اگر شما در حساب خود توکن bnb داشته باشید، می توانید در معاملات خود از آن استفاده کنید و هزینه ی معاملات از توکن شما کسر می شود همچنین  با استفاده از این توکن می توانید برای کارمزد تراکنش ها از تخفیف ۲۵ درصدی برخوردار شوید که این یک خبر بسیار خوب است.

اما همانطور می دانید تمامی معاملات دیجیتالی باید از امنیت بالایی برخودار باشند و binance  تمام تلاش خود را کرده که این امنیت و اطمینان خاطر را برای کاربران خود فراهم کند. اما باید حسابی حواستان را جمع کنید زیرا هیچگ.نه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ها تقبل نمی کند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4331
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آیا می دانید استیبل کوین USDC به صرافی بایننس اضافه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.