0

میلیونر شدن یک نوجوان با خرید بیت کوین

232 بازدید

اریک فریمن نوجوانی که با خرید بیت کوین میلیونر شد!

میلیونر شدن یک نوجوان با خرید بیت کوین ، شاید نام اریک فریمن را شنیده باشید نوجوان موفقی که با خرید بیت کوین به قیمت کم , پس از گذشت چند سال به ثروت فراوانی رسید اما حالا او بر این باور است که مردم جهان نباید تمام سرمایه خود را بر روی ارز های دیجیتالی سرمایه گذاری کنند.
چون وی بر این معتقد است که رمز ارز های پروژه محور مثل اتریوم در آینده می توانند در موفقیت شما نقش بیشتری داشته باشند.
اریک هیچ علاقه ای به دانشگاه رفتن نداشت اما در مقابل خانواده او با این قضیه مخالف بودند و دوست نداشتند، که اریک به دانشگاه نرود به همین دلیل برای او شرطی تعیین کردند تا پسرشان را از این کار منصرف کنند.

 

او در چندسالگی میلیونر شد؟

اریک در اون زمان تنها ۱۲ سال سن داشت و پدر و مادرش شرط کرده بودند زمانی با دانشگاه نرفتن او موافقت می کنند که او در سن ۱۸ سالگی چیزی حدود یک میلیون دلار پس انداز بانکی داشته باشد . به همین دلیل او با یک هزار دلاری که پدربزرگش به او هدیه داده بود یک بیت کوین خرید که قیمت آن در حدود ۲/۵ دلار بود.
امروزه اریک نظر متفاوتی راجب بیت کوین دارد و معتقد است که بیت کوین مرده !

زیرا دچار درگیری های زیادی شده و آینده ی خوبی را پیش رو نخواهد داشت ، حتی شاید در دوره های کوتاهی باز هم افزایش قیمت یا تقاضا را داشته باشد. اما نمی توان آینده دراز مدتی را برای او در نظر گرفت حتی وی دیدگاه مشابهی هم راجب دیگر ارز های دیجیتالی دارد و معتقد است که لایت کوین هم سرنوشتی مشابه بیت کوین خواهد داشت و دیگر معروفیت نقره بیت کوین سابق خود را به دست نمی آورد.
اما در مقابل رمزارز های پروژه محور را به شدت توصیه می کند و می گوید که بقای بیشتری نسبت به ارز های دیجیتالی دارند. ارز هایی مثل اتریوم ، ری کش و بیت کوین کش اما با وجود فورک به وجود آمده بر روی بیت کوین کش کار را برای این ارز دیجیتالی سختر کرده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4323
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد میلیونر شدن یک نوجوان با خرید بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.