0

را اندازی صرافی ارز دیجیتال بدون کارمزد در آلمان

275 بازدید

راه اندازی صرافی ارز دیجیتال بدون کارمزد در آلمان ، دومین بورس اوراق بهادار المان تصمیم به ایجاد یک صرافی ارزهای دیجیتال کرده است که هیچگونه کارمزدی از کارکنان دریافت نخواهد کرد.

راه اندازی صرافی ارز دیجیتال بدون کارمزد در آلمان ، طی خبری که در روز چهارشنبه منتشر شد، گروه بورس اشتوتگارت با همکاری شرکت فین‌تک و عوامل بانک سولاریس درحال آماده سازی و تکمیل طرح خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون کارمزد هستند. گروه بورس اشتوتگارت وعده داده که این طرح در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی اجرا شده و پایه و اساس این پروژه ی بزرگ نیز پلتفرم مالی سولاریس بانک می باشد که پشتیبانی این طرح را به عهده دارد.

مدیر عامل بانک سولاریس دراین باره گفته است:

در حقیقت اجرای این طرح برای تلفیق ارزهای سنتی و ارزهای دیجیتال است که گامی بزرگ در تحقق و پیشرفت در زمینه ی تجارت دیجیتال خواهد شد.

علت اجرای این طرح توسط بورس اشتوتگارت اعتماد و امنیتی است که طی این سال ها بدست آورده است و از آنجایی که این بورس درحال حاضر نهمین بورس اوراق بهادار بزرگ اروپا است، بدون شک به کاربران این اطمینان خاطر را خواهد داد که این طرح از امنیت بسیار بالایی برخودار است.

امنیت این صرافی قرار است توسط (BaFin) و  (Bundesbank) که جزو دستگاه های نظارتی و امنیتی کشور المان هستند، تامین می شود. بنابراین هیچ جای نگرانی برای کارکنان وجود نخواهد داشت. بر طبق اخباری که تا به امروز منتشر شده است، ارزهای دیجیتال بیت کویین و اتریوم قابل معامله خواهند اما در آینده قرار است یک پلترفرم دیگر نیز به این صرافی اضافه شود.

اجرای این طرح برای کاربران ارزهای دیجیتال خبر بسیار خوبی به حساب می آید زیرا امنیت  اعتبار آن تضمین شده است. کابران می توانند با خیال راحت فعالیت ای خود را انجام دهند، از دیگر نقاط مثبت این طرح کامزد صفر درصدی آن است، که بتدریج پس از اجرای موفقیت آمیز این طرح بدون شک صرافی هایی دیگری با دریافت کارمزد صفر درصدی شروع به کار خواهند کرد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4315
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

1 نظر در مورد را اندازی صرافی ارز دیجیتال بدون کارمزد در آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید