0

یکی از نخستین سری پروژه های بلاکچین معرفی شد

138 بازدید

یکی از نخستین سری پروژه های بلاکچین معرفی شد، این اطلاعیه در تاریخ ۱۴ دسامبر توسط یکی از خبرگذاری ها اعلام شد که بر اساس آن آزمایشگاه  Binance که یکی از جناح های  سرمایه گذاری و بزرگترین بورس اوراق بهادار را دارد، یکی از نخستین سری های بلاکچین را که از  Incubation Program خود است منتشر کرده است.

یکی از نخستین سری پروژه های بلاکچین که آزمایشگاه  Binance  است، در حقیقت حاصل یک طرح ابتکاری است که با استفاده از سرمایه گذاری های مستقیم و کمک های فنی به کارآفرینانی که در زمینه ی ارزهای دیجیتال و پروژه های دیجیتالی فعالیت می کنند، کمک می کند، Incubation Program یکی از برنامه هایی است که در طرح بسیار به کارآفرینان کمک می کند که در تاریخ اوت ۲۰۱۸ راه اندازی شد.

هنگامی که این طرح اطلاع رسانی شد بیش از ۵۰۰ متقاضی اعلام همکاری کردند اما پس از بررسی ها اولیه ، آزمایشگاه  Binance  تنها ۸ طرح را پذیرفت و هر یک از آنها مبلغی بالغ بر ۵۰۰ هزار دلار بعلاوه راهنمایی و کمک مدیران آزمایشگاه را در پروژه های خود دریافت می کنند. که شماری از این پروژه های پذیرفته شده شامل  : SafePal ، DApps، Internet security project Nym، market prediction startup Deaux. می باشد.

طبق گفته های Ella Zhang که مدیریت آزمایشگاه Binance را به عهده دارد، در یکی از نشست های (AMA) که در ماه ژوئن برگزار شد، ارزش اصلی بیت کوین و بلاکچین را تمرکز زدایی ان دانست، وی همچنین اظهار داشت که این آزمایشگاه دیجیتال بدون شک تعدادی طرح های ابتکاری در این زمنیه راه اندازی شده و درحال بررسی و اجرا می باشد.

در ابتدای ماه اکتبر آزمایشگاه Binance ، یک طرح را که میلیون ها دلار برای آن هزینه شده است، برای متمرکز گرایی ecosystem Content Center ها سرمایه گذاری کرده اند. در حقیقت این طرح برای کنترل اکوسیستم غیر متمرکز که سود خالص را به شما نشان می دهد طراحی شده است.

در ماه گذشته آزمایشگاه  Binance یک طرح تحقیقاتی در زمینه ی institutional-grade انجام داده است که هدف آن افزایش شفافیت و بهبود و کیفیت اطلاعات در زمینه ی کریپتوسالوگ می باشد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4294
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد یکی از نخستین سری پروژه های بلاکچین معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.