0

طبق گفته های تام لی قیمت حقیقی بیت کوین حدود ۱۴۸۰۰ دلار اعلام شد

157 بازدید

قیمت حقیقی بیت کوین توسط مشاور ارشد سابق بانک پی جی مورگان اعلام شد.

قیمت حقیقی بیت کوین ، نسبت به سال گذشته کمی کاهش یافته است اما با این حال تام لی که مشاور ارشد سابق بانک پی جی مورگان است، اعتقاد دارد که قیمت در بیت کوین چیزی بین ١٣٨٠٠ تا ١۴٨٠٠دلار است ؟ اما چه سند و مدرکی در پشت ادعای اوست؟

(قیمت حقیقی بیت کوین )

تام لی با بررسی کردن تعداد زیادی از کیف پول های فعال بیت کوین و استفاده از هرکدام از این کیف پول ها قیمت را تخمین زده اند. تام لی ارزش و قیمت درست بیت کوین را بالاتر از این قیمت می داند درواقع اگر قیمت الان بیت کوین درست بود باید کیف پول ها از ۵٠ میلیون به ١٧ میلیون کاهش پیدا می کردند،

همچنین این نکته را در نظر گرفتند که قیمت این ارز در دی ماه اینده بسته به پذیرفته شدن آن در جهان به عنوان سرمایه و همینطور میزان قبولی آن به عنوان یک ابزار برای پرداخت بستگی دارد. وی همچنین تاکید دارد که اگر تعداد کیف پول های بیت کوین بتواند به ٧ درصد از کل ۴/۵ میلیارد کاربری که حساب ویزایی دارند برسد قیمت آن به ١۵٠ هزار دلار خواهد رسید.

طبق گفته ای تام لی که تا به حال پیش بینی های زیادی درباره قیمت بیت کوین کرده اند، بطور مثال او معتقد است که قیمت بیت کوین تا ماه مارس ٢٠٢٠ به ٩١ هزار دلار می رسد و همچنین اشاره دارد که در پایان سال ٢٠١٨ قیمت بیت کوین به ٢۵ هزار دلار خواهد رسید.

که می توان به ١۵ هزار دلار بعد از مدتی ان را کاهش داد در مصاحبه ای که با بلو مبرگ انجام دادند از گفتن پیش بینی رقم های بیت کوین خودداری کردند. بسیاری از مردم از نظر تام لی بیشتر به نواسانات روزانه دقت می کنند، که از نظر او قابل تامل و خوشایند نیست تام لی به عنوان کارشناس سرمایه گذاری این عقیده را دارد که در بازار رمز ارزها در اوایل سال ٢٠١٩ با شرکت سرمایه گذاران حقوقی می توان قیمت بیت کوین را رو به روندی افزایش دانست.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4283
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد طبق گفته های تام لی قیمت حقیقی بیت کوین حدود ۱۴۸۰۰ دلار اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.