0

پی پل با استفاده از فناوری بلاک چین به کارکنان خلاق پاداش می دهد

151 بازدید

پی پل که یکی از پلت فرم های معروف بین المللی به شمار می رود، علی رغم اینکه تا کنون هیچ میلی به همکاری با بیت کوین نداشته است اما از ماه نوامبر امسال تصمیم به همکاری با آنها را گرفته است.

پی پل تصمیم به همکاری آزمایشی با بیت کوین گرفته است ، بدین صورت که کارکنان می توانند به ازای هر فعالیتی که انجام می دهند پاداش دریافت کنند. این پاداش های بصورت توکن به کارکنان تعلق می گیرد، که البته می توانند آنها را تنها در سامانه پی بل مورد استفاده قرار داده و یا حتی با دیگر کاربران توکن های خود را معاوضه کنند و تمامی این رد و بدل ها و تراکنش ها برروی دفتر کل بلاک چین نیز ثبت خواهد شد. در ازای استفاده ی هرچه بیشتر از این توکن های یکسری پاداش های ویژه به کارکنان تعلق می گیرد.

همانطور که می دانید پی پل یکی از واحدهای است که برروی طرح هایی که برای توسعه ی فناوری ارائه و اجرا می شوند ، کار می کند. اما برخلاف همیشه از همکاری و کار با بیت کوین سر باز زده و دلیل آن هم وجود نوسانات بازار ارز می باشد.

اما به تازگی تصمیم به همکاری با بعضی از طرح های بیت کوین را آغاز کرده و اگر همه چیز مورد تایید آنها باشد چه بسا در آینده ای نه چندان دور فناوری بلاک چین جزو یکی از خدمات اصلی پی بل قرار گیرد.

البته طبق گفته های مدیر عامل پی بل همه چیز بستگی به استقبال مردم دارد که اگر این طرح با استقبال خوبی از سوی مردم قرار بگیرد بدون شک پی بل فناوری بلاک چین را جزو یکی از خدمات اصلی خود قرار خواهد داد.

همانطور که در بالا ذکر شد پی بل برای رضایت تمامی کارکنان خود که از سامانه بلاک چین استفاده کنند یکسری پاداش ها در نظر گرفته ات که همین امر می تواند باعث رضایت کارکنان و استفاده ی آنها از این طرح شود.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4276
اشتراک گذاری:
Avatar
خانم پریسا نصرتی
مترجم، نویسنده و فعال حوزه ارز دیجیتال در خدمت شما هستیم. با نظرات سازنده مارا یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد پی پل با استفاده از فناوری بلاک چین به کارکنان خلاق پاداش می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.