0

عملکرد صعودی دوج کوین در بازار نزولی

152 بازدید

دوج کوین (Dogecoin) نسبت به ارزهای دیجیتال برتر عملکرد مثبت و بهتری داشته است که در میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر نسبت به ارزش بازار به جز استیبل کوین تتر و بیت کوین SV بهترین عملکرد را داشته است.

در طی ۲۴ ساعت گذشته دوج کوین تنها با ۴ درصد افت قیمت روبرو شده است این درحالی است که ارزهای دیجیتال برتر با درصد کاهش دو رقمی مواجه شده اند. یکی از دلایل اصلی پیشروی دوج ممکن است دامنه قیمتی باشد که طی دو هفته گذشته در معرض فروش بوده است. دوج حتی کانال قیمت ۰٫۰۰۲۲۸ را رد کرد. این کوین چندین تلاش در خصوص برگشت به این قیمت داشته است. دوج حتی به سطح قیمت ۰٫۰۰۲ دلار هم رسید.

گرچه دوج کوین پس از ورود به این محدوده قیمتی، قیمت هایی بیشتر از ۰.۰۰۲۲۸ و کمتر از ۰.۰۰۲ را تجربه کرده است، با این وجود نتوانسته است از این محدوده قیمت خارج شود. اقدامات اصلاحی قیمت، تعداد ۷ دوجی (Doji) پشت هم را شکل داد، با این حال معامله آن در این محدوده قیمتی، نشانگر شک و تردید زیادی از جانب معامله کنندگان است. دوجی یک نمودار شمعی (کندل) شکل است که شروع و انتهای آن تقریبا در یک نقطه می‌باشد و بیانگر نامطمئنی معامله کنندگان است.

در حال حاضر روند نزولی دارد اما باید منتظر ماند و دید که آیا قیمت دوج به کمتر از ۰.۰۰۲ دلار سقوط کرده و در این قیمت باقی خواهد ماند یا خیر. ادامه روند این شرایط در بازار، احتمال وقوع این امر را افزایش می‌دهد اما تا زمانی که قیمت دوج کوین به کمتر از ۰.۰۰۲ دلار کاهش یابد، عملکردی بهتر از سایر ارزهای دیجیتال دارد.

عملکرد صعودی دوج در بازار نزولی

 

در حال حاضر طبق سایت کوین مارکت کپ، قیمت دوج ۰٫۰۰۲۱۱۳ دلار است و ارزش بازار آن ۲۴۷ میلیون دلار است.

نظر شما درباره روند و عملکرد دوج کوین چیست؟

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4076
اشتراک گذاری:
Avatar
مهندس امیررضا احمدی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد عملکرد صعودی دوج کوین در بازار نزولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.