0

کنفرانس بلاک چین Binance در سنگاپور

122 بازدید

 

[megadesc]اولین کنفرانس بلاک چین Binance، غول رمزنگاری در سنگاپور برگزار می شود[/megadesc]

بر اساس یک گزارش مطبوعاتی که در ۶ دسامبر به اشتراک گذاشته شده، بزرگترین صرافی مبادله رمزنگاری در جهان Binance اعلام کرده است که اولین کنفرانس بلاک چین این شرکت را برگزار خواهد کرد.

بر اساس گزارش مطبوعاتی، هفته بلاک چین Binance در ماه ژانویه در سنگاپور برگزار می شود و شامل دو رویداد مهم می شود. این کنفرانس علاوه بر خودش، شامل یک دوره ۲ روزه اولین رویداد Hackathon بایننس در مورد دارایی های امن برای کاربران (SAFU) نیز می باشد.

همانطور که از اسمش مشخص می شود رویداد hackathon، بر اساس گزارش بر توسعه ابزارهای مبتنی بربلاک چین برای حفاظت از دارایی های رمزنگاری تمرکز خواهد داشت.

مدیر عامل شرکتBinance آقای Changpeng Zhao که با نام مستعار CZ در این صنعت شناخته می شود، تأکید می کند که این شرکت کشور سنگاپور را به عنوان مرکز مالی وتکنولوژی آسیا انتخاب کرده است. او همچنین اضافه کرد که این کنفرانس شامل بازیگران برجسته و رهبران متفکر صنعت بلاک چین خواهد بود.

در اوایل این هفتهBinance اعلام کرد که قصد دارد برای کمک به پیشرفت صنعت سیستم بلاکچین مخصوص خود را با عنوان Binance Chain در ماه های آینده راه اندازی کند.از  همان رو، غول صنعت رمزنگاری، پیش نمایش دوم خود را در مورد صرافی غیر متمرکز (DEX) به عنوان بخشی از ابتکار جدید Binance Chain نمایش داد.

 

[megapros]

در ماه اکتبر، این صرافی مبادله رمزنگاری همچنین تاسیس بنیاد خیریه بلاکچین (BCF) را در طی مجمع سرمایه گذاری جهانی که توسط کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل (UNCTAD) در ژنو سوئیس میزبانی شد، اعلام کرد.

در ماه گذشته، BlockShowهمچنین یک کنفرانس بلاکچین در سنگاپور برگزار کرد که در آن ۲۸۰۰ شرکت کننده حضور داشتند و بیش از ۵۰ سخنران و هیئت داوران را میزبان شدند.

[/megapros]

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=4023
اشتراک گذاری:
مهندس حسین درخشان
مهندس حسین درخشان
[ Web developer ] & [ Ui - Ux Designer ]
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کنفرانس بلاک چین Binance در سنگاپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.