0

راه‌اندازی رمزارز باثبات توسط شرکت کشتی‌رانی شرکت نیهون یوسن کایشا برای پرداخت به کارکنان

207 بازدید

راه‌اندازی رمزارز باثبات توسط بزرگ‌ترین شرکت کشتی‌رانی ژاپنی برای پرداخت به کارکنان

شرکت نیهون یوسن کایشا ،  (NYK) یک شرکت ژاپنی فعال در حوزه کشتی‌رانی و حمل‌ونقل است. این شرکت اعلام کرده که برنامه‌ای برای راه‌اندازی یک رمزارزباثبات به منظور تسهیل در پرداخت‌های خود به کارکنانش را در دست بررسی دارد.

شرکت مذکور قرار است یک استیبل‌کوین (رمزارز باثبات) را با ارزشی برابر با دلار آمریکا وارد بازار کند. رمزارزهای باثبات نسل جدیدی از ارزهای دیجیتال هستند که بر خلاف بیت کوین و صدها رمزارز مشابه، از پشتوانه‌ای واقعی برخوردارند. اولین و معروف‌ترین رمزارز باثبات در بازار تتر (Tether) نام دارد و در ماه‌ّای اخیر، چندین رقیب قدرتمند دیگر نیز برایش پیدا شده است.

هنوز جزییات بیشتری از طرح این شرکت ژاپنی اعلام نشده است. با این وجود، ظاهرا این رمزارز باثبات تا پیش از سه ماهه اول ۲۰۱۸ عرضه می‌شود. شرکت کشتی‌رانی مذکور قرار است ابتدا جزییات فنی آن را به صورت رسمی ثبت کند و سپس طرح را در معرض داوری مدیران و حتی سرمایه‌گذاران احتمالی قرار دهد.

اصلی‌ترین هدف این پروژه، تسهیل فرآیند دریافت و مدیریت منابع مالی دریافتی توسط کارکنان این شرکت است. این شرکت حدود ۸۰۰ کشتی را در ناوگان خود دارد. بیشتر کارکنانش نیز از ملیت‌های مختلف هستند.

به همین دلیل، بخش قابل توجهی از مبالغ دریافتی آنها باید به صورت حواله به حساب‌های بانکی در کشورهای دیگر منتقل شود. مشکل اینجاست که این فرآیند انتقال معمولا زمان‌بر بوده و کارمزد بالایی نیز در خود دارد.

انتقال مبالغ با ارزهای دیجیتال بسیار سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر از شیوه‌های رایج است. رمزارزهای باثبات از یک سو می توانند سرعت و نیز کارمزد پایین ارزهای دیجیتال را به همراه داشته باشند و از سویی دیگر، گرفتار نوسانات شدید بازار نیستند.

شرکت کشتی‌رانی شرکت نیهون یوسن کایشا ،  در حال مذاکره با توسعه‌دهندگان به منظور ایجاد این رمزارز باثبات است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=3646
اشتراک گذاری:
Avatar
مدیریت شرکت اپسا
ارائه‌دهنده‌ی بروزترین خبرها، آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه‌ی پول‌های رمزپایه در ایران - لطفا با نظرات خوب و سازنده خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد راه‌اندازی رمزارز باثبات توسط شرکت کشتی‌رانی شرکت نیهون یوسن کایشا برای پرداخت به کارکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.