0

بانک های بزرگ در انجمن بلاک چین اتحادیه اروپا ثبت نام می کنند

132 بازدید

[megadesc]هیات اجرایی اتحادیه اروپا در حال راه اندازی یک انجمن جدید بلاک چین محور برای سال آینده می باشد و بانک های اصلی نیز در هیات مدیره این انجمن نماینده خواهند داشت.[/megadesc]

غول بانکداری اسپانیا BBVA روز سه شنبه اعلام کرد که آنها به همراه چهار بانک دیگر به انجمن EC پیوسته اند که یک انجمن در زمینه برنامه های کاربردی بلاک چینی است و در سه ماهه اول ۲۰۱۹ می تواند تبدیل به یک موجودیت قانونی شود.

در حالی که در این اعلامیه اسمی از بقیه بانک ها برده نشده اما برخی منابع از حضور Santander در این گروه صحبت می کنند.

اهداف این انجمن 

این ابتکار اخیرا در یک میزگرد بلاک چینی اتحادیه اروپا در بلژیک اعلام شد. این انجمن جدید قرار است که نماینده هایی هم در بخش عمومی و هم در بخش خصوصی داشته باشد و هدف این است که حمایت متخصصین و بلاک چین های خصوصی را جلب کند تا استراتژی اتحادیه اروپا در قبال این فناوری ها را ترسیم کنند.

این انجمن قرار است که راهنمایی و پروتکل هایی را برای صنعت بلاک چین توسعه داده و استاندارد های بلاک چینی اتحادیه اروپا را در سطح بین المللی ترویج دهد.

انجمن یاد شده می تواند نقش مهمی در ایجاد استاندارد های بلاک چینی مناسب و جلوگیری از تفرقه در این زمینه ایفا کند. این اقدام ابتکار آمیز حتی می تواند فضای مبهم قانون گذاری امروزه را شفاف تر نیز کند زیرا بلاکچین، مدل های تجاری جدیدی را خلق می کند و راه را به سمت اقتصاد غیر متمرکز آینده باز خواهد کرد.

EC در ماه آپریل به منظور پذیرش و توسعه بلاک چین در سطح اقتصادی، یک مشارکت بلاک چینی اروپایی (EBP) با ۲۷ کشور عضو انجام داد تا به حمایت از ارائه ی سرویس های عمومی دیجیتال بین مرزی بپردازد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=3599
اشتراک گذاری:
Avatar
مدیریت شرکت اپسا
ارائه‌دهنده‌ی بروزترین خبرها، آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه‌ی پول‌های رمزپایه در ایران - لطفا با نظرات خوب و سازنده خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بانک های بزرگ در انجمن بلاک چین اتحادیه اروپا ثبت نام می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.