0

مدیر عامل Binance: آیا ۲۰۱۹ سال نهایی برای پذیرش توده های رمزنگاری است؟

142 بازدید

[megadesc]در مصاحبه ای که Changpeng Zhao با The Street انجام داده گفته است بازار رمزنگاری ممکن است که در حال حاضر در افت شدید باشد، اما هیچ شکی نیست که در سال جاری کارها و تحولات زیادی به منظور تقویت پذیرش رمزنگاری انجام شده است.[/megadesc]

شرکت هایی مانند بنیاد Ripple و Tron هر کاری را کرده اند تا رمزارزهای مخصوص خود را به مردم ارائه کنند. صرافی های مبادله رمزنگاری نیز بخش خود را از این تلاش ها انجام داده اند.

طبق گفته بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Binance، این تلاش ها اتفاقات خوبی را در سال ۲۰۱۹ به دنبال خواهد داشت. به نظر او سال ۲۰۱۹، سال پذیرش نهایی توده های رمزنگاری خواهد بود.

Binance بزرگ است و باز هم در حال بهبود می باشد

صرافی Binance یکی از بزرگترین صرافی های مبادلات رمزنگاری در جهان است و این صرافی را به خصوص در مورد بخشی که در رشد کلی اکوسیستم بازار نقش دارد در کانون توجه قرار می دهد.

مدیرعامل این صرافی گفت که این شرکت هنوز هم تلاش می کند تا صرافی بهتر و کامل تر طیف گسترده صنعت رمزنگاری را پوشش دهد و در حال حاضر ترفندهایی برای این امر در برنامه خود دارد.

بازار فعلی توسط صرافی های مبادلات رمزنگاری به پیش برده شده است و به اعتقاد ژائو این واقعیت که صرافی ها نقطه عطفی را پشت سر گذاشته اند آینده را روشن تر می کند و افزود که صرافی های مبادلات رمزنگاری برای تنظیم اکوسیستم آینده آماده هستند.

چشم انداز فضای رمزنگاری در سال ۲۰۱۸

ژائو افکار خود را در مورد وضعیت بازار غالب در سال ۲۰۱۸ به اشتراک گذاشت و جالب توجه است که ژائو رضایت خود را از عملکرد بازار در سال جاری بیان کرد و گفت: ۲۰۱۸ اساسا سال ساخت و یک دوره چالش برانگیز برای آماده سازی بازار برای رشد آینده است.

ژائو اعتراف کرد که اگر بازار خرس (بازار کاهشی) رخ ندهد حتی برای صرافی های بزرگ مانند Binance نیز بسیار دشوار است که حجم معاملات بالادست ناشی از بازار گاوی (بازار صعودی) را کنترل کنند.

در مورد آینده نیز او گفت احتمالا در ایالات متحده، صندوق های سرمایه گذاری قابل توجهی وجود دارد به رغم اینکه اروپا از سرعت بیشتری در پذیرش صنعت رمزنگاری برخوردار است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=3591
اشتراک گذاری:
Avatar
مدیریت شرکت اپسا
ارائه‌دهنده‌ی بروزترین خبرها، آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه‌ی پول‌های رمزپایه در ایران - لطفا با نظرات خوب و سازنده خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد مدیر عامل Binance: آیا ۲۰۱۹ سال نهایی برای پذیرش توده های رمزنگاری است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.