0

ارائه طرح «اَبَر بلاک چین» توسط غول تکنولوژی چینی

270 بازدید

ارائه طرح «اَبَر بلاک چین» توسط غول تکنولوژی چینی

«اَبَر بلاک چین» ، ایدو (Baidu) موتور جستجوی چینی و ارائه‌دهنده خدمات در سطح وب، نسخه اولیه وایت پیپر بلاک چین بایدو را روز چهارشنبه ۲۶ سپتامبر منتشر کرد. در این وایت پیپر از توسعه شبکه‌ای به نام ابر بلاک چین (Super Chain) سخن به میان آمده است.

آزمایشگاه بلاک چین بایدو، این وایت پیپر را با تمرکز بر روی «توسعه مستقل سیستم شبکه اَبَر بلاک چین» به بیرون عرضه کرده است.

در مقاله منتشر شده، از ایده تجاری‌سازی پلتفرم BaaS (بلاک چین به عنوان یک سرویس) رایانش ابری بایدو با ۶ برنامه کاربردی دیگر بر روی این ابر بلاک چین صحبت شده است؛ توتم (Totem)، هوبرت (Hubert) و دایره‌المعارف آنلاین (Encyclopedia Online) برخی از این برنامه‌های کاربردی خواهند بود.

بر اساس این وایت پیپر، ابر بلاک چین بایدو عملکرد بهینه‌تری نسبت به بلاک چین‌های سنتی که به مراتب از سخت‌افزار‌های بیشتری استفاده می‌کنند، خواهد داشت. این غول فناوری چینی از ایده «رایانش موازی جهت استفاده حداکثری از پردازنده مرکزی برای افزایش ظرفیت پذیرش» توسط نودها، بهره خواهد گرفت.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=3351
اشتراک گذاری:
Avatar
مدیریت شرکت اپسا
ارائه‌دهنده‌ی بروزترین خبرها، آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه‌ی پول‌های رمزپایه در ایران - لطفا با نظرات خوب و سازنده خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ارائه طرح «اَبَر بلاک چین» توسط غول تکنولوژی چینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.