0

رهگیری کمک های مالی به خیریه ها به کمک فناوری بلاک چین توسط چین

459 بازدید

رهگیری کمک های مالی به خیریه ها به کمک فناوری بلاک چین توسط چین

فناوری بلاک چین ، دولت چین قصد دارد به کمک فناوری بلاک چین تا سال ۲۰۱۹ کمک های مالی به خیریه ها را رهگیری کند. روز دوشنبه ۱۰ سپتامبر، وزارت توسعه شهری و روستایی چین (MCA) اعلام کرد که در بخشی از برنامه عملیاتی خود، قصد دارد بلاک چین را به عنوان بخشی از تحول در سیستم رهگیری خیریه پیاده سازی کند.

به عنوان بخشی از آخرین ابتکارات برای استفاده از تکنولوژی بلاک چین در سطح ایالتی، طبق برنامه چهار ساله وزارت توسعه شهری و روستایی چین تا سال ۲۰۲۲، این نهاد متعهد است که از فناوری بلاک چین برای کمک‌های خیریه، رهگیری خیریه، مدیریت بی شبهه و شفاف و … استفاده کند.

مسئولان همچنین یک سیستم پرسش و پاسخ اطلاعات ضد تحریف برای سازمان‌های خیریه ایجاد خواهند کرد که قدرت، شفافیت و اعتماد عمومی به انتشار اطلاعات و خدمات جستجو را افزایش خواهد داد.

رهگیری کمک های مالی به خیریه ها به کمک فناوری بلاک چین توسط چین

با سیستم نظارت بر کمک‌های خیریه که تا پایان سال جاری ارتقا می‌یابد، بلاک چین ، برتری بیشتری به دست خواهد آورد.

با وجود سرکوب‌های مداوم در خصوص ارز دیجیتال و فناوری‌های وابسته به آن، همچنان شاهد افزایش روزافزون طرح‌های متعدد بلاک چینی همچنان از سوی دولت چین هستیم.

در ادامه سرکوب ارزهای دیجیتال در این کشور، شبکه اجتماعی مشهور وی چت کانال فروش غول صنعت ماینینگ، یعنی بیت مین را مسدود کرد. همچنین، هفته گذشته دادگاه عالی چین اعلام کرد که اعتبار سنجی مدارک با تکنولوژی بلاک چین در دعوی حقوقی، قانونی است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=3177
اشتراک گذاری:
Avatar
امیر امیرزاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد رهگیری کمک های مالی به خیریه ها به کمک فناوری بلاک چین توسط چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.