0

در وضعیت قرمز بازار ارزهای دیجیتال، دوج کوین به سمت ماه در حرکت است!

229 بازدید

در وضعیت قرمز بازار ارزهای دیجیتال، دوج کوین به سمت ماه در حرکت است !

دوج کوین به سمت ماه در حرکت است! ، در این وضعیت قرمز بازار ارزهای دیجیتال، دوج کوین به سمت ماه در حرکت است. طی چند هفته گذشته اخبار متعددی مبنی بر افزایش قیمت دوج کوین– ارز دیجیتال محبوب جوک‌های تصویری ارز دیجیتال- گزارش شده است. طبق آمار ارائه‌شده در نمودارهای تریدینگ ویو (که در قسمت پایین تصویر آن را درج کرده‌ایم)، ارزش این دارایی دیجیتال که هم‌اکنون از لحاظ ارزش کل بازار در رتبه ۲۰ جدول ارزهای دیجیتال جای گرفته است، طی دو هفته اخیر در مقابل دلار تقریباً ۳ برابر و در مقابل ساتوشی چندین برابر شده است.

در وضعیت قرمز بازار ارزهای دیجیتال، دوج کوین به سمت ماه در حرکت است !

 

عملکرد قیمتی این ارز دیجیتال مسلماً در مسیر جداگانه‌ای از کل بازار حرکت کرده است: در بازه زمانی که قیمت دوج کوین چند برابر شده، بازار ارز دیجیتال بیش از ۲۰ درصد کاهش قیمت داشته است.

در زمان نگارش متن این خبر ارزش هر دوج کوین _ دلار و میزان رشد قیمت آن طی ۲۴ ساعت اخیر _ درصد است. این اعداد و آمار در مقایسه با کاهش ۳ درصدی و رشد ۱ درصدی قیمت بسیاری از آلت‌کوین‌های مطرح طی یک روز گذشته، تحسین‌برانگیز است. میزان حجم مبادلات جفت‌های معاملاتی دوج کوین در هر روز بالای ۸۰ میلیون دلار است، پس این‌طور که به نظر می‌رسد دوج کوین پیرو استراتژی پامپ فریبکارانه نیست.

تنها ظرف چند هفته، آوازه رشد روزافزون این دارایی دیجیتال مبتنی بر بلاک چین، به اصلی‌ترین موضوع مورد بحث در فضا ارز دیجیتال تبدیل شد. در واقع، بسیاری از تحلیلگران بازار ارز دیجیتال، صاحب‌نظران و شخصیت‌ها در صفحه توییتر خود درباره رشد شگفت‌انگیز این دارایی نوشته‌اند.

شبکه دوج کوین برخلاف اینکه این ارز دیجیتال معمولاً در تراکنش‌های خرد ردوبدل می‌شود، میلیون‌ها دلار ارزش دارد و سهم آن از کل بازار ۱۳۴ دلار است.

شایان‌ذکر است که طی ۲۴ ساعت اخیر تعداد آدرس‌های فعال دوج کوین ۹۳۵۲۳، لایت کوین ۷۹۱۸۱، بیت کوین کش ۳۱۱۷۱، و دش ۳۸۴۳۰ بوده است.

تمام این اعداد و ارقام مقیاس بزرگ به کنار، مشخص است که دوج کوین در سطح گسترده‌ای پذیرفته شده و در نزولی‌ترین وضعیت روند بازار یک سیر صعودی به خود گرفته است.

روک در پایان پست خود نوشته است که دوج کوین در ابتدا از نظر همگان شوخی بیش نبود، اما امروز با عملکرد رو به رشد خود حسادت جامعه ارز دیجیتال را برانگیخته است!

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=3102
اشتراک گذاری:
Avatar
امیر امیرزاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد در وضعیت قرمز بازار ارزهای دیجیتال، دوج کوین به سمت ماه در حرکت است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.