0

لغو ناگهانی رویداد بلاک‌چینی در شانگهای توسط پلیس

134 بازدید

[megadesc]یک کنفرانس بلاک‌چینی روز پنجشنبه، در شانگهای چین بدون اطلاع قبلی توسط پلیس لغو شد[/megadesc]

این رویداد یک روزه با نام گردهمایی جهانی بلاک‌چین و فین‌تک ۲۰۱۸ توسط یک سازمان برگزار کننده‌ی کنفرانس به نام PTP International برای روز ۱۲ اپریل برنامه ریز شده بود.

با این وجود ظهر روز پنجشنبه به وقت محلی، جلسه‌ی صبح گردهمایی بصورت ناگهانی توسط پلیس تعطیل شده و تمامی حاضرین و سازمان‌دهندگان گردهمایی به خارج از محل هدایت شدند. جلسه‌ی بعدازظهر گردهمایی نیز لغو شده است.

براساس وبسایت این رویداد، گردهمایی شامل سخنرانی‌های کلیدی، جلسات گروهی و نمایشگاهی از موسسات مالی، دولت و پروژه‌های کریپتوکارنسی بود.

در حالی که دلیل رسمی لغو این گردهمایی اعلام نشده، شایعاتی در فضای آنلاین و شبکه‌ی اجتماعی Weibo مطرح شده که سرمایه‌گذاران این گردهمایی را به پلیس گزارش داده‌اند، چون یک پروژه‌ی ICO که این سرمایه‌گذاران در آن سرمایه‌گذاری کرده و سرمایه‌ی بسیاری را از دست داده‌اند در این گردهمایی حضور داشته است.

اگر چه در یک بیانیه‌ی رسمی سازمان‌دهنده‌ی این گردهمایی چنین شایعه‌ای را رد کرده و اعلام کرده است که این کنفرانس مطابق با قوانین کشور چین بوده است.

براساس این اطلاعیه‌ی رسمی:

ما هنوز در حال بررسی دلایل لغو رویداد هستیم و توضیحی که تا کنون از سوی پلیس ارائه شده در مورد خطر امنیتی است. در تلاش هستیم تا ببینیم چه کاری می‌توانیم برای شرکت کنندگان رویداد انجام دهیم. رویداد کاملا طبق موازین قانونی چین بوده و هیچ فعالیتی در خصوص ICO در این رویداد وجود نداشته است

طبق پیگیری‌های انجام شده، انتظار می‌رود اطلاعیه‌ی رسمی دیگری از سوی این سازمان عصر روز جمعه به وقت محلی شانگهای منتشر شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=2448
اشتراک گذاری:
Avatar
مدیریت شرکت اپسا
ارائه‌دهنده‌ی بروزترین خبرها، آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه‌ی پول‌های رمزپایه در ایران - لطفا با نظرات خوب و سازنده خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد لغو ناگهانی رویداد بلاک‌چینی در شانگهای توسط پلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.