0

رئیس اکسچنج بریتانیایی EXMO ،در اوکراین دزدیده شد!

96 بازدید

رئیس اکسچنج بریتانیایی EXMO ،در اوکراین دزدیده شد!

رئیس اکسچنج بریتانیایی ، به گزارش سایت اوکراینی Strana.ua، پاول لرنر، رئیس اکسچنج بریتانیایی EXMO،توسط اشخاص ناشناسی در اوکراین ربوده شده است. براساس گفته‌های آن‌ها، این اتفاق زمانی رخ داده که پاول در حال خروج از دفترش در مرکز شهر بوده و اشخاص ناشناس او را سوار یک ماشین مشکی مرسدس بنز کرده و از محل گریخته‌اند.

در حال حاضر تحقیقات گسترده‌ای در این خصوص که چه کسانی و با چه قصدی او را دزدیده‌اند، در حال انجام است.

براساس گفته‌های Strana.ua، لرنر شهروند روسی است که اقامت موقت لهستان را نیز داشته و در بسیاری از استارت‌آپ‌های بلاکچینی در اوکراین فعال بوده است. طبق اطلاعات صفحه‌ی فیس‌بوک لرنر، اون اهل کِرسک روسیه است و اکسچنج نیز در Polegate انگلستان واقع شده است.

نمایندگان EXMO در صحبت‌های خود با نشریه‌ی محلی ForkLog گفته‌اند که این اتفاق تاثیری در روند کاری شرکت نداشته و اطلاعات و سرمایه‌های کاربران به هیچ وجه در معرض خطر نیستند. همچنین گفته‌اند: “ما تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا روند پیدا کردن موقعیت لرنر را سرعت ببخشیم. هر اطلاعاتی که در خصوص محل نگهداری او به دست ما برسد بسیار ارزشمند خواهد بود. علیرغم این شرایط بحرانی، اکسچنج عملکرد معمول خود را ادامه می‌دهد و باید تاکید کنیم که علیرغم جایگاه لرنر، او دسترسی به اطلاعات کاربران ندارد و سرمایه‌های کاربران کاملا امن هستند”

ما تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا روند پیدا کردن موقعیت لرنر را سرعت ببخشیم. هر اطلاعاتی که در خصوص محل نگهداری او به دست ما برسد بسیار ارزشمند خواهد بود. علیرغم این شرایط بحرانی، اکسچنج عملکرد معمول خود را ادامه می‌دهد و باید تاکید کنیم که علیرغم جایگاه لرنر، او دسترسی به اطلاعات کاربران ندارد و سرمایه‌های کاربران کاملا امن هستند

 

در خبر دیگری که در همین ماه از ForkLog در اوکراین منتشر شده بود، گفته شد که دفتر این نشریه و منزل شخصی مدیر عامل آن، توسط نیروهای امنیتی اوکراین مورد حمله قرار گرفته است. در این حمله، تجهیزات سخت‌افزاری موجود که شامل سرمایه‌های ارزهای رمزگذاری شده‌ی شخصی افراد و شرکت بوده، تصرف شده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=1885
اشتراک گذاری:
Avatar
مدیریت شرکت اپسا
ارائه‌دهنده‌ی بروزترین خبرها، آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه‌ی پول‌های رمزپایه در ایران - لطفا با نظرات خوب و سازنده خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد رئیس اکسچنج بریتانیایی EXMO ،در اوکراین دزدیده شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.