0

سختی (Difficulty)

142 بازدید

سختی (Difficulty)

سختی (Difficulty) ، اصطلاح “سختی” در اینجا مربوط به چگونگی انجام موفق استخراج یک بلاک از اطلاعات تراکنش است. همه ی ارزهای دیجیتال، الگوریتمی (مانند SHA-256 و Scrypt ) دارند که درجه سختی استخراج را برای مشخص کردن پاداش، تعیین می کند. و آن را نسبت به شرایط کم و زیاد می کنند.

تنظیم درجه سختی برای استخراج ارزدیجیتال، یک چالش محسوب می شود که نیاز به برقراری تعادل ظریفی دارد. اگر این فرآیند به آسانی انجام گیرد، استخراج کنندگان بازار را پر از کوین های جدیدی می کنند که در فرآیند استخراج تولید شدند و این باعث کم ارزش شدن ارز خواهد شد.همچنین اگر این فرآیند با سختی زیادی هم انجام پذیرد، استخراج کنندگان نسبت به شرکت در این فرآیند بی میل خواهند شد. سختی استخراج، بر ارزهای دیجیتالی محبوب تر مانند بیتک وین تاثیر قابل توجهی می گذارد که اگر خیلی بالا رود بیشتر استخراج کنندگان نمی توانند از پس هزینه اضافی سخت افزارها بربیاید . استخراج جمعی تاحدودی این مشکل را رفع کرده اما نسل های آینده استخراج کنندگان به دنبال پولی خواهند بود که راحت تر به دست بیاید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=1472
اشتراک گذاری:
Avatar
مدیریت شرکت اپسا
ارائه‌دهنده‌ی بروزترین خبرها، آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه‌ی پول‌های رمزپایه در ایران - لطفا با نظرات خوب و سازنده خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد سختی (Difficulty)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.