0

icoin آی کوین چیست ؟

142 بازدید

icoin آی کوین چیست ؟

icoin آی کوین ، سیستم مالی خود تنظیم شده. iCoin یک منبع باز است که همه در یک بیت کوین و پلت فرم جامعه پیک طراحی شده برای ارائه فرصت های سرمایه گذاری چندگانه با آموزش cryptocurrency که در آن کاملا ممکن است برای پیدا کردن استقلال ما همه می خواهم، در جامعه از افراد دوست داشتنی و آزادی دوست، که مانند شما ، به دنبال امکان ثبات درآمد در یک دنیای بسیار ناپایدار هستند


loopchain حضور قابل ملاحظه ای در صنایع Blockchain کره را از طریق کاربرد های واقعی در جوامع مختلف مانند بانک ها، بازارهای اوراق بهادار، دانشگاه ها و خدمات بهداشتی ایجاد کرده است.

loopchain جوامع مختلف را به گسترش به مناطق کسب و کار جدید متصل شود.

اوراق بهادار

۲۶ شرکت کورس اوراق بهادار، کنسرسیوم Blockchain سرمایه گذاری کره ای در سال ۲۰۱۶، بزرگترین سازمان واحد برای یک صنعت واحد را راه اندازی کرد.

در سال ۲۰۱۷ میلادی، با موفقیت اولین سرویس دهی کلیدی شرکت CHAIN ID و یک سیستم امنیتی مشترک برای سرقت شناسه را راه اندازی کردیم. استفاده از تکنولوژی ما برای پاکسازی و حل و فصل به ۲۰۱۸ نیاز است.

بیمه

یک کنسرسیوم از شرکت های بیمه در سطح بالا یک سرویس ادعای بیمه خودکار را با استفاده از loopchain راه اندازی کرده است. این سرویس به مشتری اجازه می دهد به راحتی بیمه خود را بدون روش های پیچیده ادعا کند.

بانک ها

بانک بانک ICON در حال حاضر یک سیستم پرداخت دیجیتال از قبل پرداخت می کند. هدف از آن پیاده سازی مدیریت حساب دیجیتالی، شارژ / انتقال، برداشت و سیستم مدیریت دیجیتال (DC) است.

دانشگاه ها

U-coin اولین پلت فرم رمزنگاری کروی است که توسط دانشگاه های بزرگ کره جنوبی مورد استفاده قرار می گیرد. دانشجویان می توانند با استفاده از دستگاه های هوشمند وندینگ کریستوآرایی را که می توانند برای پرداخت های روزانه و انتقال در مدرسه مورد استفاده قرار گیرند، می توانند با استفاده از کریستوآرایی پرداخت کنند.

بیمارستان ها

سیستم اطلاعات دقیق مراقبت بهداشتی (P-HIS) یک ابتکار عمل برای تقویت یکپارچگی داده ها و تقویت مبادلات داده بین بیمارستان ها در میان موسسات برجسته در مراقبت های بهداشتی کره جنوبی است. یک نقطه عطف در مدیریت اطلاعات پزشکی، این پروژه با توسعه نشانه H، یک سیستم امضای دیجیتال مبتنی بر Blockchain به پایان خواهد رسید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ipsa.co.ir/?p=618
اشتراک گذاری:
Avatar
مدیریت شرکت اپسا
ارائه‌دهنده‌ی بروزترین خبرها، آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه‌ی پول‌های رمزپایه در ایران - لطفا با نظرات خوب و سازنده خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد icoin آی کوین چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی خسته شده است لطفا CAPTCHA را دوباره بارگذاری کنید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.